Tillagt till din kundkorg
Antal:
Summa: ( produkt(er) i din kundkorg)
Nougat London Sparkling Body Shimmer
Kundrecensioner

Nougat London Sparkling Body Shimmer Kundrecensioner
47 Kommentarer
Antal:
Genom att klicka på Shoppa Nu flyttas du till en annan hemsida för att slutföra ditt köp.
47 Kommentarer
Recensioner kan variera från person till person. Kundrecensioner är oberoende och representerar inte Glossybox åsikter.
Verkade bra
2Såg fin ut men luktade konstigt, nästan som att den var dålig. Skimret var ok
Rapportera missbrukKladd och konstig lukt
1Funkade nästan inte allas och den luktar inte alls gott, dessutom blir man klibbig då den är alldeles för rinnig i konsistensen..
Rapportera missbrukSöt
3Kanske inte den bästa/mest effektiva/användabara produkten, men söt och lite rolig. Blir glad av den, även om jag borde vara ""för gammal"" för rosa skimmer ;-)
Rapportera missbrukSådär
3Något för vattning konsistens för min smak. Hade gärna velat ha en mer fruktig doft. Glittrar bra.
Rapportera missbrukKär
5Jag totalt avgudar den här produkten hade en liknande från hm men den slutade säljas och har i flera år letat efter liknande och äntligen :D
Rapportera missbrukHelt okej
2Doftar gott men är alldeles för rinnig och den skimrar inte alls på mig.
Rapportera missbrukStinker
1Luktar så starkt och parfymerat att man mår illa, annars ok men stanken gör att den inte går att använda..
Rapportera missbrukKänns billig
1Rinnig, skarp i doft och känns som en sån där paketlotion man kan köpa runt jul. Känns billig till utseende och känslan. Inte min stil.
Rapportera missbruk