Tillagt till din kundkorg
Antal:
Summa: ( produkt(er) i din kundkorg)
NIP+FAB Glycolic Fix Scrub
Kundrecensioner

NIP+FAB Glycolic Fix Scrub Kundrecensioner
1012 Kommentarer
Antal:
Genom att klicka på Shoppa Nu flyttas du till en annan hemsida för att slutföra ditt köp.
1012 Kommentarer
Recensioner kan variera från person till person. Kundrecensioner är oberoende och representerar inte Glossybox åsikter.
Lite väl tuff
3Den är väl bra men lite för tuff för just min hud. Jag behöver nog något mildare än denna.
Rapportera missbrukBra men lite dyr
4Använder den innan jag ska ta och raka ansiktet för att få den här perfekta hyn innan. Funkar bra och jag har inga dåliga saker att säga, applicerar enkelt på ansiktet och enkelt att jobba in. Så i retroperspektiv så kanske man förstår varför den är lite dyrare än andra liknande produkter.
Rapportera missbrukSpökskrivare
4Skriver å min sambos vägnar, som aldrig riktigt haft en hudvårdsrutin och nu testat en man box. Efter en rengöring och sedan skrubb med denna produkt så säger han att han aldrig känt sig så ren i ansiktet tidigare. (Tro mig det syntes att en rengöring och exfoliering hade skett ;)) Testade denna även jag, är mer för kemiska peelings och luktade manligt. Men den gjorde sitt jobb, absolut! Kände mig återfuktad efteråt något som de flesta skrubbar inte gör för mig.
Rapportera missbrukNip Fab
4Tycker om konsistensen och de många kornen i denna. Även känslan på huden efteråt. Luktar rätt gott oxå- grapefrukt.
Rapportera missbrukScrub
4Bra skrubb men så effektiv att jag bara använder den en gång i veckan. Viss rodnad direkt efter att jag använder denna på kvällen men på morgonen är huden så fin
Rapportera missbruk