Tillagt till din kundkorg
Antal:
Summa: ( produkt(er) i din kundkorg)
Mastey Color Protecting Leave-In Oil Treatment
Kundrecensioner

Mastey Color Protecting Leave-In Oil Treatment Kundrecensioner
23 Kommentarer
Antal:
23 Kommentarer
Recensioner kan variera från person till person. Kundrecensioner är oberoende och representerar inte Glossybox åsikter.
Använde på kroppen
5Denna olja fungerade också jättebra på kroppen. Jag har aldrig varit så ”len”
Rapportera missbrukJag gillart!
4Jag gillar denna olja. Tycker mitt hår blir mindre flygigt och frissigt och sen gillar jag faktiskt doften. Den påminner om något som jag inte kommit på ännu men ja, jag gillart! Jag har använt andra oljor och tror faktiskt denna blir minst topp tre. Tycker att den försvinner bra in i håret, även när man råkar ta för mycket.
Rapportera missbrukVarför
2Fattar inte vitsen med alla dessa oljor som ska användas till allt nuförtiden. Testade denna och märkte ingen skillnad, det enda positiva var väl att håret inte såg så fett ut efter användandet.
Rapportera missbrukNja
3Jag använder inte hårolja och denna är den första jag testat, tycker håret blir mjukt och glansigt och lättformat men var tvungen att använda ganska många droppar och fördelningen i håret blev väl sådär... Ett stort minus för doften!
Rapportera missbrukOnöjd
1Jag har använt andra oljor för håret som jag varit jättenöjd med, men det kan jag inte säga att jag är om denna. Ingen trevlig doft och råkar man ta bara lite för mycket så känns håret fett
Rapportera missbrukTråkigt
1Väldigt tråkigt att jag inte fick testa denna produkt då den runnit ut i hela min glossybox, så den lilla glasflaskan var tom när jag fick hem den. GLOSSYBOX: Hej Alina! Det var tråkigt att höra! Maila oss på support@glossybox.se, så skickar vi en ny!
Rapportera missbruk