Tillagt till din kundkorg
Antal:
Summa: ( produkt(er) i din kundkorg)
Make Up Store Läppglans
Kundrecensioner

Make Up Store Läppglans Kundrecensioner
77 Kommentarer
Antal:
Genom att klicka på Shoppa Nu flyttas du till en annan hemsida för att slutföra ditt köp.
77 Kommentarer
Recensioner kan variera från person till person. Kundrecensioner är oberoende och representerar inte Glossybox åsikter.
KLIBBIGT
2Det var väldigt klibbigt och var inte bekvämt att ha på sig!
Top Recensent
Sådär
3Själva Glanset (fick ""TWIN GLOSS"") var det inget fel på men ibland kom det för mycket glans och för lite färg eller vice versa; förpackningen var därför lite opraktisk (dock väldigt snygg!). De luktade gott av mintchoklad med när man applicerat det på läppen så känns det konstigt, som om man penslat tandkräm på läpparna.
Rapportera missbrukKlibbigt
1Fick ett rött gloss lips, fin färg men klibbigt.. Är det något jag inte står ut med så är det klibbiga lipgloss, så den åkte i soporna med en gång..
Rapportera missbruknja..
3fin färg och hållbar, dock klistrig konsistens så kändes inte alls snäll mot läpparna:/
Rapportera missbrukStark färg
2Fick det illröda och det var lite för stark färg för min smak. Gillade förra produkten från Make up store mer...
Rapportera missbrukVirgin - Gloss Lips
3Tråkigt med genomskinligt, är alldeles för tjock så känns som lim på läpparna, ett plus för att den håller väldigt länge dock. Hade hellre velat ha något åt det ljusrosa eller beigea hållet.
Rapportera missbruk