Tillagt till din kundkorg
Antal:
Summa: ( produkt(er) i din kundkorg)
Löwengrip Good To Go Dry Shampoo "Jasmine & Amber"
Kundrecensioner

Löwengrip Good To Go Dry Shampoo "Jasmine & Amber" Kundrecensioner
374 Kommentarer
Antal:
Genom att klicka på Shoppa Nu flyttas du till en annan hemsida för att slutföra ditt köp.
374 Kommentarer
Recensioner kan variera från person till person. Kundrecensioner är oberoende och representerar inte Glossybox åsikter.
Hellre light
4Den här är bra, men jag föredrar hellre detta torrschampo i light-versionen. Då håret lätt blir lite trassligt av den här om man gör fel. Annars bra!
Rapportera missbrukSå bra.
5Älskar alla hennes hårprodukter och den här var en favorit för doften var magisk och man kan aldrig ha för mycket torrschampo hemma😂😂😂😂
Rapportera missbrukTorrschampo
5Doftar gott o får håret att se rent ut, passar inte mörkt hår o ger grov textur
Rapportera missbrukNja
3Gör att håret känns mer nytvättat men känns som en väldigt onödig produkt. Mycket förpackning för lite produkt.
Rapportera missbrukBra när man har bråttom
4Använder inte ofta torrschampo men det är toppen när man vaknar lite sent och inser att man inte hinner tvätta håret. Doftar gott och ger bra effekt
Rapportera missbrukTorrschampo
5Det här torrschampot har jag provat förut och det är jättebra! Håret blir fräscht och känns rent.
Rapportera missbrukMitt favorit torrschampo!
5Det hittills bästa torrschampot jag provat! Fick det i en tidigare glossybox och efter det har jag köpt det om och om igen. Ett måste för mig att ha hemma. Lätt att använda, ger inga vita fläckar eller dylikt i håret. Tar bort fett bra och får håret att se fräscht ut. Ger även fin volym och funkar fint att använda i håret även om det är nytvättat.
Rapportera missbrukBra storlek att ha med i väskan
5Den är bra och perfekt storlek att ha med sig i väskan.
Rapportera missbruk