Tillagt till din kundkorg
Antal:
Summa: ( produkt(er) i din kundkorg)
JorgObé Original Black Peel Off Mask
Kundrecensioner

JorgObé Original Black Peel Off Mask Kundrecensioner
22 Kommentarer
Antal:
Genom att klicka på Shoppa Nu flyttas du till en annan hemsida för att slutföra ditt köp.
22 Kommentarer
Recensioner kan variera från person till person. Kundrecensioner är oberoende och representerar inte Glossybox åsikter.
Nja...
2Visst kändes huden len och fin efteråt, men om det förebygger pormaskar vet det sjutton.
Rapportera missbrukGrym
5Vilken wake-up produkt! Ryckte av halva nyllet vid avtagandet men känslan efteråt toppade all smärta :-)
Rapportera missbrukSuper!
5Superbra och lämnar hyn len som bara den, minus att den gjorde lite smått ont att dra av. Likvärdigt bra med den något dyrare glamglow.
Rapportera missbrukWaxbehandling för ansikte?
2Det görde otroligt ont att ta bort masken. Alla små hår är borta nu! Jag fick otrolig många inflammation i hårsäckar på pannan.
Rapportera missbrukHärlig
4Denna masken gjorde verkligen rent ansiktet. Det var lite läskigt att dra bort den men man blev väldigt god och len efter.
Rapportera missbrukhemsk
1Hemsk att ta bort, känner sig oren efter masken. Får otroligt mycket utslag efter användning.
Rapportera missbrukJätte bra :)
5Denna är bara så bra. Känner sig verkligen fräschare och lenare efter att använt denna. Rekommenderar (y)
Rapportera missbrukNja...
1Smärtsam att avlägsna. Lämnade min hy mycket torr. Inga synliga positiva tecken. Besviken på denna produkt!
Rapportera missbruk