Tillagt till din kundkorg
Antal:
Summa: ( produkt(er) i din kundkorg)
Mystery Box Sweden
Kundrecensioner

Mystery Box Sweden Kundrecensioner
89 kr
45 Kommentarer
Antal:
45 Kommentarer
Recensioner kan variera från person till person. Kundrecensioner är oberoende och representerar inte Glossybox åsikter.
Glossybox
5Jag älskar produkterna! Ska testa de men de kommer från bra märken så tycker verkligen att alla behöver detta. En jättebra grej att ha
Rapportera missbrukBra box
4Fick en bra månads box som jag iofs fått innan, men med nästan helt andra produkter än första gången.
Rapportera missbrukBra prudukter
4Då detta var en överraskningsbox förväntade jag mig inte mycket men blev positiv överraskad.
Rapportera missbrukSpännande produkter
5Fick en box med produkter som jag tror jag kommer ha användning för. Ofta är det något man kanske inte använder men inte i denna.
Rapportera missbrukPerfekt
5Jag blev sååå glad när jag såg den här boxen, supergullig, det va en spegel i locket (som tyvärr hade en spricka) men innehållet va helt perfekt! Fick bl.a en fullsize handtvål från Rituals, en jättefint glitter-gel till ögonlocken och en fotinpackning, verkligen self care på hög nivå!
Rapportera missbrukRecension
5Jag tycker att grejerna man fick va väldigt bra, snabb leverans på ca 3-4 dgr och sjukt snygga förpackningar. ÄLSKAR att man kan få en helt gratis box extra om man skriver in en rabattkod!!!
Rapportera missbruk