Tillagt till din kundkorg
Antal:
Summa: ( produkt(er) i din kundkorg)
être belle Aloe Vera Moisturizing Gel
Kundrecensioner

être belle Aloe Vera Moisturizing Gel Kundrecensioner
96 Kommentarer
Antal:
Genom att klicka på Shoppa Nu flyttas du till en annan hemsida för att slutföra ditt köp.
96 Kommentarer
Recensioner kan variera från person till person. Kundrecensioner är oberoende och representerar inte Glossybox åsikter.
Flera användningsområden
4Har flera anvöndningsområden och fungerar bra på allihop. Huden tycker om denna - oavsett om det gäller vanlig återfuktning eller som after sun
Rapportera missbrukAloe vera
5Denna är helt fantastisk- brände mij i solen och hade jätte mycket sveda, använde denna aloe veragelen som efter 5 min tog bort svedan och dagen efter va mitt röda borta. Verkligen att rekommendera- fungerar även om man bränt sig och fått blåsor :).
Rapportera missbruk3/5
3Doften är som andra säger inget att hurra för. Men den är skön mot solbränd hud och jag har köpt denna ett par gånger till.
Rapportera missbrukVäldigt klibbig
1Och jobbig doft av typ sliskig herrparfym. Är kanske bra för huden men jag kan dessvärre inte medvetet använda den pga ovanstående.
Rapportera missbrukIngen favorit
2Visste inte om denna var för ansiktet eller kroppen?! Tyckte inte om doften av lite tantig parfym så den fick en ny ägare
Rapportera missbrukSvalkande
5Tyckte mycket om denna produkt då jag ofta är röd och torr i ansiktet.
Rapportera missbrukBra efter solen
5Använde den efter att jag vart i solen och på brända partier. Riktigt bra
Rapportera missbruk