Tillagt till din kundkorg
Antal:
Summa: ( produkt(er) i din kundkorg)
Depend - Perfect Eye Artificial Eyelashes
Kundrecensioner

Depend - Perfect Eye Artificial Eyelashes Kundrecensioner
197 Kommentarer
Antal:
Genom att klicka på Shoppa Nu flyttas du till en annan hemsida för att slutföra ditt köp.
197 Kommentarer
Recensioner kan variera från person till person. Kundrecensioner är oberoende och representerar inte Glossybox åsikter.
Använder inte
3Jag använder inte lösögonfransar längre men dom ser väl ut att vara lätta att sätta på och ser inte obehagliga ut! Lite billig förpackning dock
Rapportera missbrukDepend produkt
2Jätte bra produkt. Både ser och känner att den är bra. Hört vänninor som säger den ör jätte bra. Själv ej testat än. Dock vill ha den här produkten fast för ögonbryn.... snälla skicka mig den .
Rapportera missbrukAnvänder ej
2Säkert jättefina på, ser ganska naturliga ut men jag använder inte sånt.
Rapportera missbrukDiskreta och bra!
5Lite mer diskreta fransar, men gör stor skillnad! Älskar dessa!
Rapportera missbrukFina
5Har aldrig använt lösfransar förut, det var kul att prova och de var fina
Rapportera missbrukDepend
5Depend är ett bra märke men väldigt bra priser och de tömmer inte på kvaliteten heller så att det är utomordentligt
Rapportera missbrukFina!
5Jättefina fransar, men till vardags använder jag bara mascara. Brukar ha fransar kanske på helgen eller vid speciella tillfällen. Bra kvalitet. Jag har fått fransar ganska många gånger nu från Glossybox, men nu kan det räcka för ett tag.
Rapportera missbruk