Tillagt till din kundkorg
Antal:
Summa: ( produkt(er) i din kundkorg)
GLOSSYBOX x Benefit Cosmetics
Kundrecensioner

GLOSSYBOX x Benefit Cosmetics Kundrecensioner
449 kr
26 Kommentarer
Antal:
26 Kommentarer
Recensioner kan variera från person till person. Kundrecensioner är oberoende och representerar inte Glossybox åsikter.
Tråkig desig
5Innehållet var som vanligt fantastiskt! Men i jämförelse med förra boxen från Benefit var designen på denna så tråkig! Tyvärr drog det ner lite av helhetsomdömet. Förra boxen var en fin liten väska med handtag och allt detta var en vanlig rosa box med ett litet kartongskydd. Tråkigt!
Rapportera missbrukSuverän!
5Boxen innehöll de produkter som jag själv varit sugen på att testa. Jag var dock inte bekant med mascaran sedan tidigare, men WOW! Den var helt fantastiskt, min fransar har blev helt galet långa och fylliga, helt klart en mascara jag vill ha igen!
Rapportera missbrukGlossybox x Benefit Cosmetics
5En av de bästa boxarna på länge! Många gamla favoriter och ändå lite nyheter, bra kombo :-)
Rapportera missbrukBra box!
3En helt okej box i mitt tycke. Tre fullsize produkter som nästan alla använder. (Förutom jag som har fransföelägning) å två mindre jättebra produkter!
Rapportera missbrukFantastisk box!
5Jag älskar alla produkter från den limiterade boxen och tänker just nu att köpa en till. Perfekt produkt mix och prisvärd. Rekommenderar!
Rapportera missbrukEn favorit
4Otroligt bra box med bra produkter. Inte lika bra produkter som förra årets box men ändå helt klart en favorit och värd varenda krona.
Rapportera missbruk