Tillagt till din kundkorg
Antal:
Summa: ( produkt(er) i din kundkorg)
Löwengrip Good To Go Dry Shampoo "Jasmine & Amber"
Kundrecensioner

Löwengrip Good To Go Dry Shampoo "Jasmine & Amber" Kundrecensioner
329 Kommentarer
Antal:
Genom att klicka på Shoppa Nu flyttas du till en annan hemsida för att slutföra ditt köp.
329 Kommentarer
Recensioner kan variera från person till person. Kundrecensioner är oberoende och representerar inte Glossybox åsikter.
Bra
5Jättenöjd! Gör vad det ska och doften är god men diskret, perfekt när man som jag inte vill ha produkter som doftar för starkt.
Rapportera missbrukBra, men...
3Texturen på håret efter denna är inte vad jag är ute efter. Det går knappt att borsta håret efter man använt denna. Absolut fungerar den för sitt syfte. Men det har hårsprays effekt vilket jag inte tycker om.
Rapportera missbrukNICE!
5Wow! Passar även på mörkt hår vilket man sällan hittar ett torrschampo som gör! Håret fick volym och jag slapp tvätta håret på 5 dagar !
Rapportera missbrukPassar ej
2Passade inte mitt tjocka hår. Passar nog bättre för tunt och fint hår.
Rapportera missbrukHår
4Fungerar bra och underlättar vardagen. Håret känns rent och fräsh vid användning.
Rapportera missbrukTorrschampo
1Gav för mycket textur till håret - håret kändes dessutom svårarbetat efteråt och var svårt att få rent i duschen efteråt. Fick ingen uppfräschad känsla.
Rapportera missbrukLöwengrip Good To Go Dry Shampoo "Jasmine & Amber"
4Luktar gott och fräschar upp håret på ett bra sett
Rapportera missbrukHärlig doft, fint resultat
4Blev positivt överraskad, använder inte torrschampo så ofta men denna gillar jag
Rapportera missbruk