Tillagt till din kundkorg
Antal:
Summa: ( produkt(er) i din kundkorg)
L'Oréal Paris Sublime Soft Pure Micellar Cleansing Water
Kundrecensioner

L'Oréal Paris Sublime Soft Pure Micellar Cleansing Water Kundrecensioner
16 Kommentarer
Antal:
Genom att klicka på Shoppa Nu flyttas du till en annan hemsida för att slutföra ditt köp.
16 Kommentarer
Recensioner kan variera från person till person. Kundrecensioner är oberoende och representerar inte Glossybox åsikter.
Fungerar bra
4För mig funkar denna produkten bra. Den är mild vilket är bra för folk som har lite känslig hy (som mig)
Rapportera missbrukRiktigt bra!
5Jag har aldrig använt ansiktsvatten förut, men den här blev en stor hitt. Kommer absolut köpa igen!
Rapportera missbrukFungerar bra
2Den fungerar bra men passade inte alls för min känsliga hy! Jag fick massutslag av finnar.... Så den fungerar nog bra för dem som inte har så känslig hy!
Rapportera missbrukRiktigt bra!
5Rengör effektivt, även den mest envisa mascaran. Känns frisk och skön för huden och blir inte så uttorkad. Skonsam då man inte behöver skrubba. Bra pris! Hade velat ha en mild och frisk doft men då kanske inte alla kan använda den... Men detta är den bästa rengöring jag testat så jag är mycket glad att jag fick den i boxen! Rekommenderar denna!
Rapportera missbrukPerfekt för torr hy!
5Jag litade inte på ansiktsvatten innan jag testade denna produkt i min Glossybox! Tar bort de allra jobbigare makeup produkterna utan att skrubba. Lämnar huden len och fräsch. Varmt rekommenderad att prova!
Rapportera missbruk