Tillagt till din kundkorg
Antal:
Summa: ( produkt(er) i din kundkorg)
Glazel Visage Bronzer No. 13
Kundrecensioner

Glazel Visage Bronzer No. 13 Kundrecensioner
1359 Kommentarer
Antal:
Genom att klicka på Shoppa Nu flyttas du till en annan hemsida för att slutföra ditt köp.
1359 Kommentarer
Recensioner kan variera från person till person. Kundrecensioner är oberoende och representerar inte Glossybox åsikter.
För varm färg
2Alldeles för varm färg för mig, den blir lite för orange. Kanske kan använda den som ögonskugga eller något.
Top Recensent
Bra produkt till bra pris.
4Gillar verkligen färgen. Lite matt koralltonad bronzer utan glitter. Personligen tycker jag bronzer är lätt att få för mkt av. Detta är i fast och det kommer lagom mkt på borsten. (Som också kom i aug boxen)
Rapportera missbruk5/5
5Först när jag såg den blev jag väldigt skeptisk då den såg väldigt orange ut. Men när jag testade den så var den så väldigt fin på min jättebleka hy. Passar fint både på kinder och som ögonskugga.
Rapportera missbrukSå bra för ljus hy
5Färgen är toppen för att bronza nordiskt ljus hy. Den passar också fantastiskt fint som ögonskugga nu på sommaren. Tillsammans med boxens contouring-pensel är det en riktig hit!
Rapportera missbruk