Tillagt till din kundkorg
Antal:
Summa: ( produkt(er) i din kundkorg)
Clarins Instant Light Natural Lip Perfector 01 Rose
Kundrecensioner

Clarins Instant Light Natural Lip Perfector 01 Rose Kundrecensioner
284 Kommentarer
Antal:
284 Kommentarer
Recensioner kan variera från person till person. Kundrecensioner är oberoende och representerar inte Glossybox åsikter.
Så bra
4Dessa är så lena och bra, luktar ljuvligt och förpackningen känns lyxigt tung i metall med kork som definitivt sitter. Minus att det är ett litet stift och en hel del blir kvar nere i hylsan och man behöver en pensel.
Rapportera missbrukUttorkande för läpparna
1Jag älskar allt som har med denna produkt att göra...förutom att den tyvärr torkar ut mina läppar totalt dagen efter användning. Denna uttorkning sitter även i under flera dagar sen vilket gör att jag tyvärr inte kan använda produkten längre. Vilket är väldigt synd då jag tycker både konsistensen och färgen är perfekt!
Top Recensent
Älskar
5Jag ääääälskar denna produkt. Har köpt en till min mamma som också älskar den! Luktar gott o mjukgör! Ny favorit!!
Top Recensent
vackra läppar
5bästa glosset som finns sitter fin på läpparna mjuk gör underbar glans
Top Recensent
Fin men otroligt liten
4Doftar härlig, bra konsistens och känns lyxig. Väldigt litet prov dock, vilket var tråkigt. Mer genomskinligt än att ge färg.
Top Recensent
Bra produkt men inte för mig
2Jag kan använda få läpprodukter utan att få munsår men denna var tyvärr inte en sv dem
Top Recensent