Tillagt till din kundkorg
Antal:
Summa: ( produkt(er) i din kundkorg)
Löwengrip Instant Glow - Whipped Cream
Kundrecensioner

Löwengrip Instant Glow - Whipped Cream Kundrecensioner
41 Kommentarer
Antal:
Genom att klicka på Shoppa Nu flyttas du till en annan hemsida för att slutföra ditt köp.
41 Kommentarer
Recensioner kan variera från person till person. Kundrecensioner är oberoende och representerar inte Glossybox åsikter.
Ansiktskräm
4Känns bra men inte hunnit använda så länge än för att se resultat. Men känns skön och luktar helt underbart.
Rapportera missbrukInget för mig
2Nä denna var inget för mig. Men gav bort den till en vän som vart jättenöjd.
Rapportera missbrukBra ansiktskräm!
4Tycker om denna men skulle inte säga att den är så lystergivande. Mer en återfuktande ansiktskräm. Gillar känslan av krämen och själva förpackningen så jag skulle ändå kunna tänka mig att köpa den igen om jag är ute efter en bra återfuktande kräm.
Rapportera missbrukSpeciellt skön textur
4Den mjuka unika texturen är så speciell. Det är skön vispad grädde på huden.
Rapportera missbrukBra produkt
5Älskar hennes produkter och har köpt många! Roligt att få testa denna kräm som var lika bra som det andra jag köpt från hennes märke!
Rapportera missbrukLöwengrip
3Inte tillräckligt återfuktande för min torra hy. Alldeles för högt prissatt.
Rapportera missbrukGod doft
3Jag tycker att den funkar bra och gillar konsistensen. Doften är en sådan man verkligen ogillar eller gillar, ingen neutral doft. För mig som gillar söta dofter funkar det bra!
Rapportera missbruk